Náš tým

sbormistryně:   Květuše Martínková

   

 

Od založení sboru v září roku 2006 je sbormistryní paní Květuše Martínková, která je zároveň profesorkou hudební výchovy na teplickém gymnáziu. Při hodinách nás doprovází na klavír, ale její doménou je kytara. Mluvíme-li o zpěvu, nemůžeme opomenout profesorčin hlasový rozsah, který nám vždy připomene, že ještě máme co dohánět! ;)…Na první pohled drobná, čiperná bytůstka věnuje své práci maximální úsilí a svým "nakažlivým" elánem nám neustále dodává energii. Přestože jsou někdy zkoušky náročné, vždy si užijeme spoustu zábavy!

 
klavíristka:   Markéta Loskotová

 

 

Profesionální klavírní doprovod sboru zajišťuje paní učitelka Markéta Loskotová, která už několik let vyučuje hru na klavír na teplické Základní umělecké škole. Sama složila několik písní a některé z nich jsme také zpracovali se sborem ! Neustále veselá   a pozitivní je nám oporou na všech akcích a její přátelské chování ke každému tak neodmyslitelně dotváří příjemnou sborovou atmosféru!

 
maskot sboru:   Canzonetka

 

 

Canzonetku jsme adoptovali na soutěži dětských sborů v Chlumci v březnu 2007. Stala se nejstálejší členkou sboru. A aby byla fešanda, dostala od dětí slušivé brýle a sborové tričko se znakem. Narozeniny převzala od data vzniku sboru, což je 6.9.2006. Canzonetka nás doprovází na mnohých akcích.

 
manažerka a správce webu:   Mgr. Iva Hornofová

 

 

Spolupráce s paní Ivou Hornofovou začala v lednu roku 2013. Rychle a nadšeně se zapojila do práce. Jejím zaměřením je "papírování", organizace, správa  webových stránek, foto- a videodokumentace. Také nám shání sponzorské dary a proto - pokud byste nás chtěli podpořit - se neváhejte na ni obrátit na e-mail: hornofova.j@seznam.cz. Budeme vám vděčni a předem moc děkujeme.